Проктологія

  Проктологія (від грец. proktós - задній прохід і логія), розділ клінічної медицини, що вивчає хвороби товстої ,в т. ч. прямий, кишки)

  Клінічні прояви захворювань товстої кишки різноманітні і не завжди достатньо часто виражені. При більшості з них зазначається період прихованої (безсимптомної) течії, потім з'являються слабкі ознаки захворювання, майже не фіксуються самим хворим і найчастіше виражаються «кишковим дискомфортом». Ці початкові прояви захворювань товстої кишки з часом стають інтенсивними і постійними і які супроводжуються гострими болями, важкими замками або проносом, виділенням слизу і крові, свербінням в промежині, підвищенням температури тіла, виснаженням, інтоксикацією і т.д.Тому раннє звернення до лікаря-проктолога попереджає розвиток захворювання, запобігає формуванню незворотніх змін.

  Не потрібно тішити себе надіями про чудодійні народних засобах або свічках, які раз і назавжди вилікують Ваше захворювання. Захворювання товстої кишки, це захворювання, які неухильно прогресують і чим раніше Ви звернетеся за консультацією до лікаря-проктолога, тим більше надій на успішне лікування.

  Тільки лікар-проктолог може достовірно визначити стадію виниклих змін і призначити адекватне комплексне лікування і згодом забезпечити постійне спостереження. У клініці «Человек» використовуються новітні малоінвазивні безболісні методи лікування проктологічних захворювань.

  Найпоширенішим захворюванням прямої кишки є геморой. Для його лікування фахівці Клініки "Человек" застосовують методику лігування латексними кільцями, при якому без хірургічного втручання за допомогою кілець відбувається самостійне відторгнення гемороїдального вузла. Процедура проходить безболісно і швидко, це один з найбільш ефективних видів лікування внутрішнього геморою.

  Для лікування зовнішньої форми геморою в клініці "Человек" використовується радіохвильове лікування апаратом "Сургитрон". Також у клініці застосовується метод, який називається "інфрачервона коагуляція". За рахунок потоку інфрачервоного променя, що впливає на внутрішню стінку гемороїдального вузла, відбувається його термічна облітерація (спайка). Всі ці методи дозволяють пацієнтові уникнути тривалого відновного періоду, болів і строгих дієт після процедури.

  Варто відзначити, що болі в задньому проході можуть бути також пов'язані з появою анальної тріщини - це досить поширені захворювання прямої кишки. Процес загоєння займає тривалий час, при цьому постійно нагадуючи про себе періодичними болями. На ранніх стадіях дуже ефективні мазі і загоюють свічки, головне - вчасно почати лікування. У нашому медичному центрі лікування анальних тріщин проходить ефективно, швидко і безболісно.

  Всі ці захворювання товстої кишки з успіхом лікують в клініці "Человек" на новому професійному обладнанні висококваліфіковані фахівці. Приходьте і переконайтеся в цьому самі!