Геморой

  Основні симптоми геморою: виділення крові із заднього проходу; випадання гемороїдальних вузлів із заднього проходу; болі (постійні чи тільки в момент дефекації); анальний свербіж; виділення слизу; дискомфорт, відчуття неповного випорожнення, здуття живота. Поширеність захворювання дуже висока і становить 140-160 чоловік на 1000 чоловік дорослого населення. З кожним роком людей, страждаючих хворобою стає все більше, причому геморою схильні практично всі вікові групи. Гемороєм страждають чоловіки, жінки і навіть діти. Призводять до розвитку геморою факторами, є сидячий спосіб життя, тривале перебування за кермом, надмірні фізичні навантаження, заняття важкою атлетикою, вагітність, зловживання алкоголем, пологи. Не останню роль у формуванні геморою відіграє спадковий фактор.

   В процесі розвитку захворювання, виділяють кілька стадій хвороби:

1-я стадія: гемороїдальні вузли визначаються тільки при пальцевому дослідження.

2-я стадія: гемороїдальні вузли видимі візуально.

3-я стадія: гемороїдальні вузли випадають при фізичному навантаженні і вправляються самостійно.

4-я остання стадія: гемороїдальні вузли випадають при найменшій фізичному навантаженні, кашлі або чханні і потребують ручного вправлення. Якщо не приймати на даній стадії ніяких заходів, які можуть виникнути НЕБЕЗПЕЧНІ для життя ускладнення.

  Тому, якщо у вас виникли неприємні відчуття: анальний свербіж, біль при дефекації, або постійні болі в області прямої кишки, вам просто необхідна термінова медична допомога і консультація висококваліфікованого лікаря. Обов'язково потрібно побувати у проктолога після пологів. Жінкам при клімаксі слід з'являтися у лікаря-проктолога не рідше одного разу на рік.

  Справа в тому, що симптоми геморою можуть спостерігатися і у випадку інших захворювань, аж до онкологічних. І в проктології, як у багатьох медичних спеціальностях, важливість ранньої діагностики важко переоцінити: від моменту виявлення захворювання напряму залежить простота, швидкість і легкість вирішення проблеми. Таким чином, при появі перших симптомів не потрібно відкладати візит до лікаря і вже, тим більше, займатися самолікуванням. Для лікування геморою вкрай важлива технічна оснащеність клініки. Тому державна медицина ще довго змушена буде вдаватися до важких і дуже болючим операцій, після яких потрібно не один тиждень провести на лікарняному ліжку. Клініка «Человек» оснащена висококласним устаткуванням необхідним для лікування даного захворювання.

    У клініці «Человек» пріоритетом у лікуванні є наступне:

  Комфортність лікування - передбачає тривалість однієї процедури в межах 1-2 хвилин, відсутність або зведення до мінімуму больових відчуттів в процесі виконання процедури.

  Ефективність процедур - передбачає зменшення прояву симптомів, що пацієнт помітить вже після першого сеансу або відразу ж після процедури.

  ● Стабільність результатів - критерій стабільності результатів є вирішальним при обговоренні з пацієнтом можливого вибору методу лікування