Дерматологія

  Зовнішня краса і «доглянутість» - не тільки вимога сучасного світу, але в першу чергу показник стану здоров'я людини. Якщо Вас турбують почервоніння на шкірі, свербіж або висипи, або Ви помітили на шкірі пляма, якого не було раніше - не варто чекати поки симптоми пройдуть самі по собі! Тим більше небезпечно займатися самолікуванням, довіряючись поради знайомих або рекламу. Будьте розсудливі, зверніться за допомогою до досвідченого фахівця. Тільки лікар-дерматолог зможе правильно діагностувати причину захворювання і призначити правильне лікування.

  Дерматологія - розділ медицини, що вивчає будову, функціонування і захворювання шкіри та її придатків - волосся, нігтів та слизових оболонок. Шкіра - це унікальна захисна оболонка, яка знаходиться у постійній взаємодії із зовнішнім середовищем, захищаючи організм від агресивних впливів, одночасно є своєрідним індикатором стану всього нашого організму.

  Медична допомога необхідна, якщо Ви виявили у себе :

  Висипання

  Прищі та вугрі

  Судинні зірочки

  Будь-які плями

  ● Набряклість

  Почервоніння шкірних покривів

  Запалення слизової оболонки

  Проблеми з волоссям і нігтями

  Хвороби шкіри найбільш часто завдають моральні страждання, адже на відміну від багатьох інших захворювань, вони мають зовнішні прояви. У нашій Клініці лікування шкірних захворювань засноване на індивідуальному підході до кожного хворого. При цьому лікарем враховується його спадкова схильність до захворювань шкіри, професійні особливості та побутові звички, проводитися лабораторна діагностика, на підставі чого призначається комплекс місцевої і загальної медикаментозної терапії.

  Лікар-дерматолог нашого медичного центру допоможе в діагностиці та лікуванні таких захворювань шкіри:

  Алергічний дерматит

  Демодекоз

  Екзема

  Псоріаз

  Вугрі

  Оніхомікоз

  ● Бородавки

  Оперізуючий лишай

  Кропив'янка

  Ваша шкіра - це дзеркало стану Вашого організму, довірте своє здоров'я професіоналу! Ніхто, звичайно, не зможе змусити вас звернутися до лікаря, але результат спільних зусиль лікаря-дерматолога і пацієнта завжди «на обличчя». Ваше хороше самопочуття і прекрасний зовнішній вигляд - це наше першочергове завдання.