Гастроентерологія

  Напружений темп життя , неправильно організоване харчування , велика кількість стресів позначаються на стані органів травлення і, в кінцевому рахунку , досить часто приводять нас на прийом до гастроентеролога. Часто симптоми гастроентерологічних захворювань не сприймаються пацієнтами як симптоми захворювання , а скоріше як незначний дискомфорт. Метеоризм або проблеми рідкого / твердого стула хворі намагаються вирішити самостійно , запускаючи хворобу і ускладнюючи подальше лікування. Зверніться до лікаря гастроентеролога , якщо відчуваєте відхилення в роботі шлунково-кишкового тракту. З кожним роком зростає число пацієнтів з хронічними гастроентерологічними захворюваннями. Нерідко наслідком переходу хвороби в хронічну форму є самолікування , яке тільки посилює перебіг захворювання , приносячи лише тимчасове поліпшення стану хворого.

  Гастроентерологія - розділ медицини, який вивчає шлунково -кишковий тракт ( ШКТ) людини, її будову і функціонування , його захворювання і методи їх лікування.

  Відділення Гастроентерології Клініки "Человек" займається діагностикою та лікуванням :

  Гастроезофагеальної рефлюксної хвороби

  Виразкової хвороби дванадцятипалої кишки

  Хронічних панкреатитів

  Гепатитів різної етіології

  Колітів

  Глистових інвазій

  У нашій клініці в практику впроваджено найсучасніші методи діагностики та лікування захворювань шлункового -кишкового тракту , підшлункової залози , печінки , жовчного міхура. На базі Клініки "Человек " можна пройти лікування у денному стаціонарі. Консультації проводить один з провідних гастроентерологів міста Києва , лікар вищої категорії , кандидат медичних наук Манжалій Еліна Георгіївна.