Лабораторні дослідження

  Для багатьох людей лабораторні дослідження залишаються невидимою стороною медицини. Тим не менш, 60-70% усіх медичних рішень приймають за результатами клініко-лабораторних досліджень, від постановки діагнозу до вибору терапії та визначення прогнозу. За допомогою лабораторних даних, що дозволяють висвітлити процеси всередині Вашого організму, всі медичні заходи (виявлення причин з'являються у Вас симптомів, розробку плану обстеження та лікування, спостереження за ефективністю терапії) лікар зможе проводити більш впевнено.
Діагностична лабораторія Клініки «Человек» - це лабораторія сучасних технологій, виконує широкий спектр медичних аналізів. Лабораторна діагностика завдяки новітньому високотехнологічному обладнанню і реактивів, забезпечує отримання якісних і максимально інформативних даних про процеси, що відбуваються в організмі людини. Сучасні автоматичні аналізатори і спеціалізовані комп'ютерні програми гарантують високу точність проведення аналізів. Клініко - діагностична лабораторія працює в строгій відповідності з санітарними правилами та нормативними документами МОЗ України.

  У нашому медичному центрі Ви зможете пройти такі дослідження:
  Загальноклінічні;
  Біохімічні
  Бактеріальні;
  Імунологічні
  Гормональні;
  Цитологічні;
  ПЛР-діагностика.
  Найпоширеніша послуга лабораторної діагностики - аналізи крові. Вони допомагають визначити зміни в загальному стані людини, функціональні характеристики більшості його органів і систем, маркери захворювань.

  Біохімічний аналіз крові - метод лабораторної діагностики, який відображає функціональний стан різних органів і систем. При біохімічному аналізі крові досліджуються функції печінки, нирок, підшлункової залози, ліпідний обмін (холестерин і тригліцериди), білковий обмін, мікроелементи (кальцій, калій, натрій, магній).

  Аналізи методом ПЛР-діагностики дозволяють з високою точністю виявляти інфекційні захворювання, в тому числі передаються статевим шляхом: вірусні гепатити, хламідіоз, уреаплазмоз, токсоплазмоз, вірус папіломи людини та інші. У ранньому розпізнаванні злоякісних захворювань допомагають дослідження крові на присутність специфічних білків - онкомаркерів. Цитологічне дослідження урогенітального мазка - найбільш доступний метод для ранньої діагностики передракових станів.
Не слід самостійно ставити діагноз на підставі результатів аналізу. Відхилення показників від норми є приводом для звернення до лікаря-фахівця за професійною консультацією. Лікар завжди співвідносить отриманий результат досліджень з іншими даними клінічного стану (скарги і клінічні прояви) хворого, історією його захворювання і сімейним анамнезом.Результати медичних досліджень - це невід'ємна частина сукупності інформації, яку аналізує лікар в процес постановки діагнозу. Відомо, що попередити захворювання легше, ніж його лікувати, і для цього достатньо регулярно проходити профілактичні огляди, важливою складовою яких є здача аналізів.