Клініка «Человек»

  Ми пропонуємо широкий спектр різноманітних послуг, наші лікарі практикують новітні безпечні малоінвазивні методи лікування. Завдяки новітньому обладнанню та високій кваліфікації фахівців центру, Ви зможете пройти всю діагностику за різними напрямками

  У клініці «Человек» особливе значення надають медичній етики. Тому будь-яка інформація з Вашої історії хвороби залишається конфіденційною і до кожного пацієнта у лікаря суто індивідуальний підхід. Що, в свою чергу, гарантує психологічну легкість в процесі лікування або діагностики захворювань Вашого організму. Дуже важливим є і можливість попереднього запису на прийом до лікаря, що істотно заощаджує Ваш час.

  Новітнє обладнання, використання малоінвазивних методів лікування, скрупульозність роботи персоналу - все це дає Вам гарантію на якісні медичні послуги.

  Медичні послуги займають одне з лідируючих місць в області обслуговування. Всім, на жаль, колись доводиться зіткнутися з цією сферою. І, безумовно, кожному хочеться вирішувати питання зі здоров'ям швидко, недорого, а головне якісно. Дотримуючись саме ці три принципи, на просторах Києво-Святошинського району зарекомендував себе єдиний приватний медичний центр Клініка «Человек».

  Наш лікувальний заклад працює за останніми вимогами медицини, оснащене новітнім обладнанням, а лікарський колектив його складається з висококваліфікованих фахівців. Наявність цих, мабуть, найважливіших складових робить цей медичний центр є унікальним у своєму роді. Медичні послуги включають в себе консультації фахівців, УЗД та лабораторні дослідження безпосередньо в центрі, що дуже важливо на етапі діагностики .

  Клініка «Человек» надає Вам можливість консультації, діагностики та лікування в даних відділеннях :

  Гінекологія
 ●
Урологія
 ●
Проктологія
 ●
Сімейна медицина
 ●
Стоматологія
 ●
Гастроентерологія
 ●
Дерматологія
 
Неврологія
 ●
Ендокринологія
 ●
Мамологія
 ●
Онкологія

  Медичний центр клініка «Человек» - це установа де Вас завжди підтримають, зрозуміють і допоможуть Вам вирішити всі наявні проблеми. Ми докладемо максимум зусиль, щоб Ваше життя стало легше!