Сімейна медицина

  Кожна людина хоче бути здоровою, хоче якомога більше зробити у своєму житті, бути корисним на роботі , для рідних і близьких. І нікому не потрібно говорити як неприємні ті випадаючі з життя дні, коли доводитися лежати з повним набором симптомів хвороби. Скільки потрібно обійти лікарів, щоб поставити правильний діагноз, отримати професійну допомогу? Цими питаннями ми задаємося дуже часто, але думки про відвідування поліклініки з її чергами мимоволі змушують нас безтурботно ставитися до свого здоров'я. У світі давно вже існує таке поняття , як сімейний лікар , для України воно відносно нове.

  Сімейний лікар - це фахівець з вищою освітою, який надає багатопрофільну медичну допомогу. У Клініці «Человек» - це доктор , до якого можете звернеться з будь-якої медичної проблемою Ви і всі члени вашої сім'ї , незалежно від віку.

  Сімейний лікар Клініки «Человек» завжди надасть Вам кваліфіковану допомогу в діагностиці та лікуванні:

  Захворювань серцево -судинної системи

  Захворювань шлунково- кишкового тракту

  Захворювань органів дихальної системи

  Різних простудних захворювань і ГРВІ

  Порушень обміну речовин

  Одне з найважливіших напрямків роботи сімейного лікаря - це контроль за станом і розвитком дитини.

  Ми завжди допоможемо Вам знайти першопричину хвороби, провести необхідну діагностику на сучасному обладнанні, визначити необхідний мінімум досліджень . А головне , на основі анамнезу, результатів аналізів та інших видів обстежень, призначити правильне лікування і зробити життя пацієнта здоровою і повноцінною