Імплантологія

  Історія імплантології налічує понад 50 років з тих пір, як шведський професор Бранемарк вперше запропонував використовувати імплантати для відновлення дефектів зубних рядів. З тих пір імплантологія завоювала популярність у всьому світі і відносно недавно з'явилася в арсеналі українських стоматологів, але вже встигла подарувати безтурботну посмішку багатьом нашим пацієнтам. Полягає таке лікування в наступному: замість кореня відсутнього зуба в кістку встановлюють імплантат (титановий гвинт), до якого прикручується штучна коронка, при цьому сусідні зуби залишаються недоторканими. Імплантація зуба - це операція з установки імплантату.

  Сама операція імплантації комфортна і практично безболісна процедура. При установці одного імпланта, як правило людина не відчуває дискомфортних відчуттів і може повернутися до звичайного ритму життя. Якщо ж проводиться операція по установці 3-4 і більше імплантатів, то на наступний день можливі відчуття дискомфорту, набряк і больові відчуття, пов'язані з нормальними фізіологічними реакціями. Протезування на імплантатах у більшості випадків - двоетапний процес. 1 етап-це встановлення титанових імлантов, з подальшим повним приживлением та інтеграцією з кістковою тканиною. 2 етап - це безпосередньо встановлення зубних коронок на імпланти. У середньому, між першим і другим етапом проходить 4-6 місяців, але можливо й одномоментне проведення цих етапів. У разі, якщо не можлива безпосередньо операція імплантації через відсутність якісної кісткової тканини, виконується операція остеопластики для створення достатньої товщини та об'єму кістки для майбутньої надійної фіксації імплантатів. У такому випадку лікування може зайняти трохи більше часу. Популярність імплантів обумовлена комфортом, який вони приносять людині, раніше приреченому на знімні протези. Часто у наших пацієнтів виникає питання про те, що імпланти можуть не прижитися. Як правило, приживлення імплантатів становить близько 97-98 відсотків, 2-3 відсотки пов'язані зі станом здоров'я та життя самого пацієнта.

  Для того що б правильно спрогнозувати результат і вибрати оптимальну тактику лікування краще всього пройти комп'ютерну томографію верхньої та нижньої щелеп. В такому випадку наш лікар-імплантолог зможе значно більш точно оцінити стан кісткової тканини і вибрати правильний шлях імплантації. Всі деталі щодо термінів і обсягу лікування Ви зможете дізнатися на консультації в Клініці «Человек».