Ортодонтія

   За статистикою більше 75% людей мають неправильний прикус, при цьому кожному другому потрібно стоматологічна допомога. Та ми й самі бачимо, що природа мало кого наділила ідеально рівними і красивими зубами. Криві зуби негативно впливають на зовнішній вигляд і самооцінку людини. Адже Ваша чарівна посмішка - це один з найбільш важливих елементів успіху і впевненості в собі. Але навіть якщо психологічний аспект не сприймати серйозно, то треба не забувати, що неправильний прикус - це проблема гігієни, що несприятливо позначитися на стані здоров'я. Неправильний прикус призводить до виникнення захворювань ясен (карієсу, стоматиту, гингвита), посилює процес стертості зубів, а в деяких випадках і зовсім ускладнюють протезування зубів. Зміщення зубного ряду призводить до неправильного пережовування їжі, а також порушує функцію щелепного суглоба.

  Ортодонтія - це розділ стоматології, який займається виправленням і попередженням аномалій розташування зубів і порушень прикусу. Ортодонтія дозволяє здійснити мрію людини про досконалої посмішці і зберегти Ваше здоров'я!

  Запорука успішного ортодонтичного лікування передбачає: повне обстеження, розрахунок знімків і моделей пацієнта, прогнозування росту щелепно-лицьового скелета (у період росту) та складання плану лікування. Перший похід до ортодонта повинен відбутися у віці 5-6 років, до цього віку лікар-ортодонт може простежити за правильним ростом щелеп і зубів, і за потреби відкоригувати його з допомогою трейнерів, пластинок і т.д.

  Але сучасна ортодонтія та застосування новітніх технологій дозволяють досягти бажаного результату незалежно від віку пацієнта. Якщо з якихось причин прикус не був виправлений у дитинстві, то Брекет-система - це правильне рішення Вашої проблеми. Брекет-система може допомогти виправити навіть дуже складні деформації розташування зубів. Сучасні брекети представляють собою мініатюрні замочки, які фіксуються на зовнішній (класичні або вестибулярні) або на внутрішній (лінгвальні системи) поверхнях зуба. Замки з'єднуються між собою нікель-титанової або сталевий дугою. Дуга виготовлена з матеріалів, що володіють так званої пам'яттю форми, в яку закладені правильні співвідношення зубного ряду, за допомогою неї як раз і відбувається переміщення зубів. Брекет-система відрізняється один від одного матеріалами, з яких вона виготовлена. Але сучасна ортодонтія та застосування новітніх технологій дозволяють досягти бажаного результату незалежно від віку пацієнта. Якщо з якихось причин прикус не був виправлений у дитинстві, то Брекет-система - це правильне рішення Вашої проблеми. Брекет-система може допомогти виправити навіть дуже складні деформації розташування зубів. Сучасні брекети представляють собою мініатюрні замочки, які фіксуються на зовнішній (класичні або вестибулярні) або на внутрішній (лінгвальні системи) поверхнях зуба. Замки з'єднуються між собою нікель-титанової або сталевий дугою. Дуга виготовлена з матеріалів, що володіють так званої пам'яттю форми, в яку закладені правильні співвідношення зубного ряду, за допомогою неї як раз і відбувається переміщення зубів. Брекет-система відрізняється один від одного матеріалами, з яких вона виготовлена: металеві, ксучасна ортодонтія та застосування новітніх технологій дозволяють досягти бажаного результату незалежно від віку пацієнта. Якщо з якихось причин прикус не був виправлений у дитинстві, то Брекет-система - це правильне рішення Вашої проблеми. Брекет-система може допомогти виправити навіть дуже складні деформації розташування зубів. Сучасні брекети представляють собою мініатюрні замочки, які фіксуються на зовнішній (класичні або вестибулярні) або на внутрішній (лінгвальні системи) поверхнях зуба. Замки з'єднуються між собою нікель-титанової або сталевий дугою. Дуга виготовлена з матеріалів, що володіють так званої пам'яттю форми, в яку закладені правильні співвідношення зубного ряду, за допомогою неї як раз і відбувається переміщення зубів. Брекет-система відрізняється один від одного матеріалами, з яких вона виготовлена: металеві, керамічні, сапфірові, а також за способом фіксації до дуги: класичні і самолігуючі. Самолігуючі брекети дозволяють досягти бажаного результату набагато швидше. У будь-якому разі вибір і установка брекетів , є суто індивідуальним рішенням кожного пацієнта. Все залежить від бажаної ціни, вимог до естетики і особливостей клінічної ситуації. Який би вид брекетів ви не вибрали - це не вплине на результат лікування.

Незважаючи на деякі складності, результат ортодонтичного лікування перевершує всі очікування пацієнтів і ваша неповторна посмішка безсумнівно цього варто!