Протезування

  У сучасній стоматології протезування зубів називається ортопедія, має кілька напрямків і свою благородну мету - естетичне відновлення зубів та оздоровлення порожнини рота. Іноді у пацієнтів, що звертаються за стоматологічною допомогою, спостерігається втрата багатьох або всіх зубів, як на верхній, так і на нижній щелепах. У Клініці «Человек» пропонуються новітні методики знімного і незнімного протезування зубів. Сучасні технології дозволяють протезів і коронкам виглядати однаково з рідними зубами в загальному ряду, без порушення однорідності кольору і форми зубного ряду. Ви можете відновити як один зуб, так і відтворити цілий зубний ряд. Наша Клініка приходить на допомогу всім пацієнтам. Якщо неможливо поставити пломбу з-за значного руйнування зуба, то досвідчений стоматолог-ортопед підкаже найбільш підходящий варіант протезування.

  Ортопедична допомога в Клініці "Человек":

  Індивідуальна металокераміка.

  Керамічні вініри і вкладки.

  Суцільнокерамічні коронки.

  Безметалева кераміка на основі цирконію

  Всі види знімного протезування

  Протезування на імплантатах

  Протезування зубів у нашій клініці пропонується провести металокерамікою, як одним з якісних і поширених видів незнімного протезування. Так як металокераміка володіє міцністю, то вона застосовується для відновлення, в основному, жувальних зубів. Металевий каркас, розташований усередині кераміки бере на себе функцію навантаження при жуванні. За допомогою цієї технології ви отримуєте красиві і міцні зуби, нічим не відрізняються від справжніх. Вони гіпоалергенні, довговічні (10-15 років), безпечні і зручні. А також не вимагають особливого догляду. Окремим завданням для стоматолога-ортопеда у процесі протезування зубів є зниження до мінімуму навантаження на сусідні зуби і ясна. Наша Клініка пропонує своїм пацієнтам різні види і типи протезів. Досягнення в області ортопедії дозволяють виготовляти міцні і легкі конструкції. Наприклад, нейлоновий або акриловий знімні зубні протези розміщуються на зручному каркасі, який імітує десну і не доставляє ніяких незручностей. Фіксація знімних протезів відбувається за рахунок присмоктування їх до десні природним шляхом. Іноді рекомендується використання спеціального клею. Акрилові протези вимагають більш ретельного догляду, ніж нейлонові. Виходячи з індивідуальних особливостей порожнини рота і здоров'я, наші фахівці підберуть необхідний матеріал вам в якості зубного протеза.

  Протезування необхідно не тільки з естетичних міркувань, воно покликане запобігти щелепні зміни і відновити нормальну жувальну функцію, позбавити Вас від болю і дискомфорту. Звертаючись в Клініку «Человек», ви можете бути впевнені в тому, що позитивний результат лікування не змусить себе довго чекати! Не відмовляйтеся від повноцінного життя і даруєте оточуючим свою щиру посмішку!