Урологiя

  Бути чоловіком - велика відповідальність. За весь період життя в організмі людини відбувається безліч фізіологічних і психологічних змін. І тільки тоді, коли щось йде не так, ми починаємо цінувати здоров'я.

  Урологія (від грецького uros - сеча і logos - наука) - це розділ медицини, який вивчає захворювання органів сечової системи чоловіків і жінок, а також захворювання статевих органів у чоловіків.

  Андрологія (грец. andricos - чоловічий та ін.-грец. logos - вчення) - галузь науки і медицини, предметом якої є всі захворювання статевих органів у чоловіків, статева функція і її розлади.

  На сьогоднішній день всі «чоловічі проблеми» відомі науці, накопичені ефективні методи діагностики, лікування та профілактики даних захворювань. Найхарактернішими симптомами, пов'язаними з урологічними проблемами є біль в поперековій ділянці, у паху, промежини з різною іррадіацією, часті позиви до сечовипускання, згустки крові або гною в сечі. Запальні процеси також можуть провокувати підвищення температури і лихоманку, погіршення загального самопочуття хворого. Якщо Ви помітили у себе прояв будь-якої з перерахованих вище симптомів, Ви завжди можете звернутися в Клініку "Человек". Шукати причину завжди легше в ранньому періоді. Вчасно виявлена проблема - гарантія успішного лікування. Наші урологи завжди раді будуть допомогти у всіх делікатних питаннях. У нас індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ви завжди можете розраховувати на психологічну підтримку та конфіденційність, довірливі стосунки з лікарем.

  Фахівці Клініки "Человек" обов'язково допоможуть Вам у лікуванні таких захворювань:

  Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз,трихомоніаз, гонорея, папіломавірусна, герпесвірусна інфекції, кандидоз, гарднерельоз)

  Запальні захворювання сечовивідних шляхів та чоловічих статевих органів

  ● Простатит

  Аденома простати

  Сексуальні розлади (еректильна дисфункція, передчасна еякуляція)

  В нашій клініці Ви можете пройти всю сучасну діагностику, зробити УЗД. Любіть себе і не відкладайте вирішення своїх "неприємностей" на завтра. На жаль, багато пацієнтів звертаються до уролога тільки в разі крайньої необхідності, тоді як рекомендується проводити профілактичні огляди не рідше 1-2 рази на рік (після 40 років - 2-3 рази в рік).

                                                            Наші лікарі допоможуть Вам впоратися з інтимними проблемами Вашого здоров'я!