Інфекційні захворювання

  В даний час можна говорити про те, що в Україні має місце епідемічний спалах інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом. За оцінками ВООЗ 2005 року, щорічно у світі серед дорослих людей у віці 15-49 років відбувається 448 мільйонів нових випадків виліковних ЗПСШ (сифілісу, гонореї, хламідіозу, трихомоніазу).

  Інфекційні захворювання, що передають статевим шляхом (ЗПСШ) це група захворювань, які передаються від людини до людини, переважно при сексуальному контакті. Збудниками ЗПСШ є бактерії, віруси, гриби, найпростіші. Шляхи зараження - вагінальні, оральні, анальні статеві контакти, дуже рідко - інші шляхи передачі (побутовий тощо). Переважна більшість збудників ЗПСШ цілком добре почувають себе (розвиваються, ростуть, розмножуються) не тільки в органах малого тазу, але і на мигдаликах, слизовій оболонці ротоглотки, заднього проходу і т.д. Звідти вони з легкістю переходять в кров і розносяться вже по всьому організму. В даний час відомо понад 30 інфекцій, які можуть передаватися статевим шляхом. Багато з них у певних умовах є причиною запальних процесів статевої системи і призводять до розвитку безпліддя.

  До ЗПСШ відносяться:

  Хламідіоз

  Гонорея

  Мікоплазмоз

  Уреаплазмоз

  Трихомоніаз

  Кандидоз

  Гарднерельоз (Бактеріальний вагіноз)

  Цитомегалія

  ● Вірус папіломи людини

  ● Сифіліс

  Важливим фактором для запобігання повторного зараження і успішного лікування інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, є обстеження разом з партнером. У більшості випадків, пара відчуває себе в Клініці досить комфортно, крім того, даний крок сприймається залученими партнером, як турбота про його здоров'я і покращує психологічний клімат відносин, роблячи їх більш довірливими.Досить часто після зараження статевими інфекціями взагалі не буває ніяких скарг, або вони слабо виражені (безсимптомні і малосимптомные форми захворювань).

  Основними симптомами найбільш поширених ІПСШ є:

  Виділення з сечовипускального каналу

  ● Виразки на статевих органах

  Припухлості в паху (в паховій області)

  Набряк мошонки

  Біль внизу живота

  ● Неонатальні очні інфекції (кон'юнктивіти новонароджених)

  На жаль, в даний час багато пацієнти, інфіковані статевою інфекцією, тягнуть із зверненням до лікаря, навіть після появи різних симптомів. Тільки фахівець високої кваліфікації може грамотно провести обстеження, поставити діагноз і призначити системне, цілеспрямоване та ефективне лікування. Ні за яких обставин не слід займатися самолікуванням або безконтрольним прийомом антибіотиків, це може призвести до незворотних наслідків та перевести захворювання в хронічну стадію, лікування якого надзвичайно утруднено. Хронічні форми венеричних захворювань призводять до безпліддя, уражається нервова система, кістки, мозок, кишечник, серцево-судинна система, розвиваються онкологічні захворювання. Якщо інфекцію не лікувати, вони протікають по висхідній і викликають запалення сечостатевих органів (піхви, придатків, матки, уретри, передміхурової залози тощо).

  Якщо у Вас в аналізах виявлено збудник ЗПСШ, Вам необхідно звернутися до лікаря-уролога для вибору оптимального методу лікування. Якщо ж Ви помітили у себе неприємні симптоми або існує ризик зараження статевим шляхом, у нашій Клініці ми гарантуємо Вам повну анонімність при здачі всіх необхідних аналізів. Висока якість діагностики та ефективність лікування в нашій Клініці дозволить Вам не змінювати звичного графіка життя. Тільки своєчасне звернення до лікаря, правильна діагностика і лікування можуть гарантувати повне одужання та відсутність можливих ускладнень.