Еректильна дисфункція

  На жаль, еректильна дисфункція (імпотенція) явище настільки поширене, що йому присвячують сьогодні наукові конференції та симпозіуми. Хронічні стреси, характерні для суспільства, що перебуває у важкому економічному періоді, неправильне харчування, куріння, стреси відіграють негативну роль на стан статевої сфери людей. Імпотенція зустрічається у 40% чоловіків у віці 35-40 років. Багато чоловіки соромляться звертатися з цією проблемою до уролога, проте слабка ерекція або втрата ерекції під час статевого акту вже є причиною для відвідування лікаря.

  Еректильна дисфункція - це різновид сексуального розладу, нездатність досягати чи підтримувати адекватну ерекцію протягом статевого акту, необхідну для задоволення сексуального бажання.

  Існує безліч причин, що викликають еректильну дисфункцію:

  Запальні захворювання сечостатевої системи та органів малого тазу (простатит, орхоэпидидимит, цистит тощо);

  Недостатній артеріальний кровотік в судинах еректильного механізму;

  Діабет;

  Гормональні порушення;

  Куріння;

  Різні травми хребта;

  Травми статевого члена;

  Операції на органах малого тазу;

  Прийом лікарських препаратів;

  Депресії, стреси.

  Органічна імпотенція характеризується прогресуючою втратою еректильної функції, що виявляється зниженням якості ерекції. При органічному генезі захворювання відзначається зникнення нічних і ранкових спонтанних ерекцій. Найбільш частими причинами є різні судинні патології артеріальної або венозної природи. Психологічна еректильна дисфункція пов'язана з острахом невдачі, невпевненістю в собі, конфліктними взаєминами з партнеркою, депресією. Небажання чоловіків звертатися до лікарів з приводу імпотенції являє собою велику проблему для лікарів всього світу, але особливо актуальна вона в нашій країні, де не дуже прийнято з проблемами особистого характеру звертатися до лікарів. Між тим сучасна медицина має досить значним арсеналом засобів, необхідних для допомоги таким хворим. Переваги лікування в Клініці "Человек" полягають у комплексному і в теж час індивідуальному підході до кожного пацієнта, незалежно від віку і статусу пацієнта. Лікування імпотенції (еректильної дисфункції у чоловіків) полягає в поєднанні медикаментозних і фізіотерапевтичних методів.