Простатит

  Болі внизу живота і промежини, порушення сечовипускання і статевої функції - ці скарги настільки поширені серед чоловіків, найчастіше, ми приймаємо їх за природний процес або тимчасовий дискомфорт. Ці стани позбавляють сил і радості в житті, Ви не можете відчувати себе повноцінним чоловіком. Однак небезпека полягає в тому, що за цими симптомами ховаються три найбільш поширених захворювання передміхурової залози: доброякісна гіперплазія простати (аденома), рак простати і хронічний простатит.

  Простатит (лат. prostatitis; анат. prostata - передміхурова залоза + -itis - запалення) - термін, що визначає запальні ураження передміхурової залози.

  Головні ознаки та симптоми:

  Почастішення позивів до сечовипускання, печіння і біль у сечівнику, а також при статевому акті або при дефекації;

  Відчуття важкості, біль в області промежини, прямої кишки або в крижовій області;

  Порушення в статевій сфері: передчасна еякуляція, слабка ерекція, відсутність оргазму;

  Відчуття сонливості, слабкості, при гострому простатиті температура може підвищуватися до 37 - 38°С.

  Потрібно пам'ятати, що простатит - це не тільки неприємне захворювання саме по собі, але і сигнал про серйозні проблеми у роботі всього організму. Якщо хронічний простатит не лікувати або лікувати неправильно, то він нестримно розвивається, приводячи до аденомі простати, імпотенції та інших вкрай неприємних наслідків.

  Лікування простатиту в Клініці "Чуловек" засноване на комплексному впливі медикаментозного (антибактеріальна, імуномодулююча, біостімулірующего терапія) і фізіотерапевтичного (лазер, ультразвук, термотерапія, пневмовибро масаж) підходів. Наш лікар-уролог підбере найбільш ефективні препарати і процедури, які дозволять Вам забути про урологічні проблеми, дискомфорті і відновити чоловіче здоров'я.